BMW e30 318i (1985)

Ocena: 0.00

Zaloguj się aby dokonać oceny albumu

Marka BMW
Model e30 318i
Rocznik 1985
Typ limuzyna
Paliwo benzyna
Moc 105 KM
Pojemność 1754 cm3
Skrzynia biegów manualna
Oryginalny kolor polaris-metallic
Aktualny kolor polaris-metallic

Dodatkowe informacje

Historia weterana

Autko w posiadaniu moim (właściwie mojego ojca, zrobiłem mu taki prezent) od roku, przeszło niezbędny remiont, właściwie zabiegi kosmetyczne zaraz po zakupie. Kupione z Niemiec od 1 właściciela, dlatego ten stan i 100% oryginalności, oraz rzeczywisty przebieg 130.000 w chwili zakupu. Niestety ze względu na wiek pani, która go użytkowała przez 28 lat, pod koniec pewnie z racji wieku i malejących umiejętności poobijała autko, więc musiałem odnowić lakier. Blach nie szpachlowałem, gdzie trzeba było wyprostowałem, ma gdzie niegdzie niewielkie wgniotki, ale taki jego urok. Nigdzie nie spawany, wszystkie blachy fabryczne.

Historia renowacji

Wnętrze poddane gruntownemu czyszczeniu, wszystko w stanie fabrycznym, posiada fabryczne radio Bavaria obsługiwane przez (prawdziwy rarytas i rzadkość!!!) elektrycznie wysuwaną antenę. Autko stoi na 14" felgach z oferty dodatkowej BMW w wersji dwukolorowej, rant polerowany. Takie samo kółko na zapasie. Rdza nie dotyczy tego egzemplarza,był on systematycznie konserwowany przez poprzednią właścicielkę.

Wyposażenie oraz ciekawostki technologiczne

Decyzja zakupu zapadła w chwili, gdy zobaczyłem foty autka w internecie, a dokładnie jego pas tylny - oryginalnie fabrycznie zabezpieczony, co świadczyło o stanie ogólnym autka.

Zloty oraz imprezy

Zaloguj się aby skorzystać z tej opcji.

Właściciel

tc2

Krzysztof

warmińsko-mazurskie

Musisz się zalogować, aby móc wysłać wiadomość.

Lista albumów użytkownika (2)

dodano: 04-06-2020

Fajne to auto.

dodano: 04-06-2020

Bardzo Ładny. Świetnie zachowany. Podzielam pasję tej Marki