Samochód dla kobiety

Ciekawe rozwiązania problemów, materiały zastępcze, patenty specjalistów itp.

Samochód dla kobiety

Nieprzeczytany postautor: rijo92 » 29 maja 2018, 16:31

Szukacie świetnej jakości samochodu, najlepiej używanego żeby nie przepłacać ? Ostatnio też byłem na kupnie i wpadłem na wyśmienitą ofertę komisu samochodowego w Warszawie, samochody z gwarancją https://www.uzywanejaknowe.pl/ford mają niesamowity wybór używanych samochodów które są jak nowe. Na każde auto dają pełną gwarancję, zapewniają pomoc w wyborze samochodu, jeden z najlepszych komisów samochodowych z jakimi się spotkałem !
rijo92

Re: Samochód dla kobiety

Nieprzeczytany postautor: Figurant » 04 cze 2018, 13:19

Siemka!

Ostatnio miałem problem z takim używanym autem bo ubezpieczyciel po lekkiej kolizji uznał mi szkodę całkowitą. Autko było warte 7,5 tys. więc znowu nie tak mało. Mimo to dostałem wycenę naprawy na chyba 8 tys, a trzeba było wymienić tylko zderzak i zostały drobne wgnioty do wyciągnięcia. Tak czy owak szukam firmy, która odkupi szkodę, znalazłem w sieci taką https://www.zanizenie-odszkodowania.pl/odkup-odszkodowan i się zastanawiam co będzie lepiej, czy faktycznie sprzedać tę szkodę czy zadziałać samemu w tej sprawie. Same problemy mam po tej stłuczce...
Figurant

Nieprzeczytany postautor: kosnt_O » 21 cze 2018, 12:30

Jakoś nie mam przekonania do używanych aut. Osobiście wole dłużej oszczędzać i kupić nowe autko nawet klasy A.
kosnt_O

Nieprzeczytany postautor: Piter856 » 17 lip 2018, 15:02

Z nowego auta to VW Polo a z używanych może Peugeot C1? Oba auta są nie duże i nie spalają dużo.
Miarą miłości jest kochać bez miary.
Piter856

Nieprzeczytany postautor: FilipRemp » 05 paź 2018, 11:56

VW Polo bardzo fajny samochód, polecam
FilipRemp

Nieprzeczytany postautor: Andzix22 » 08 paź 2018, 10:51

Ja też posiadam Polo i mąż czasem woli jeździć nim niż swoim Passatem :D
Andzix22

Wróć do Zrób to sam