Problem z rejestracją na zabytek

Tutaj dyskutujemy na temat motocykli kwalifikujących się jako zabytkowe (starsze niż 25 lat), współczesnych klasyków jak i unikatów

Problem z rejestracją na zabytek

Nieprzeczytany postautor: piksi-diksi » 22 kwie 2016, 21:15

WITAM !!
Mam problem z zarejestrowaniem dwóch WSK 125 , mam już wszystkie wymagane dokumenty do rejestracji tylko w wydziale komunikacji w Elblągu jest problem !
Kupiłem dwie na umowę kupna w umowie wpisane brak dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych, WSK 125 odrestaurowałem dużo czasu , kasy , serca . Pani w urzędzie powiedziała że mimo umowy i oświadczenia musi skierować sprawę do CEPiK żeby sprawdzić historię motocykli i czy osoba od której kupiłem jest jedynym właścicielem i czy jest ciągłość umów . Wiem że gość od którego nabyłem motocykle nie był jedynym właścicielem bo kupił je za cenę złomu bez żadnej umowy !
Czy miał ktoś już taką sytuacje . Proszę o pomoc .A i jeszcze jedno jaki jest koszt żółtej tablicy do motocykla bo Pni mnie poinformowała ze 150 zł .POZDRAWIAM !!
piksi-diksi

Wróć do Motocykle