Jakie auto kupić?

Rozmowy na temat samochodów kwalifikujących się jako zabytkowe (starsze niż 25 lat), współczesnych klasyków jak i unikatów

Re: Jakie auto kupić?

Nieprzeczytany postautor: nassam55 » 30 mar 2017, 5:43

Co do samochodów, to ja jestem zwolennikiem Forda i bardzo podoba mi się nowe mondeo! Jeśli też jesteś pasjonatem tej marki, to koniecznie sprawdź w Autoplaza, ponieważ możesz tam dostać ten samochód w bardzo korzystnej cenie!
nassam55

Nieprzeczytany postautor: smykuret » 12 cze 2017, 8:59

sam posiadam ford focus kombi i jestem zadowolony
smykuret

Nieprzeczytany postautor: averager » 21 lip 2017, 10:48

ford focus na lpg i benzyne i super się sprawdza, do podróży i jako rodzinny
averager

Nieprzeczytany postautor: Pattry » 25 sie 2017, 14:34

ford focus - mój pierwszy samochód kozak.
Pattry

Nieprzeczytany postautor: szosowiec » 01 paź 2017, 12:49

Ford focus do najładniejszych aut nie należy. Weteranem szos też nigdy nie zostanie :) Alfa Spider to dobry wybór.
-------------------------------------------------------------------------------
przewóz oleju rzepakowego - w tym szosuje na co dzień : )
szosowiec

Nieprzeczytany postautor: nassam55 » 29 maja 2018, 14:37

Kupno samochodu to wazna sprawa i dobrze robisz, ze pytasz na forum. Kazdy doradzi to co wie. Ja ze swojej strony polecam https://www.autoplaza.com.pl/pl/czesci- ... -ford.html Znajdziesz tam czesci i akcesoria do Fordow, ale rowniez nowe i uzywane samochody. Wybor Twojego nowego auta w duzej mierze zalezy od grubosci Twojego portfela.
nassam55

Nieprzeczytany postautor: lorenc » 05 kwie 2019, 15:08

To jakie jeszcze macie rekomendacje?
lorenc

Nieprzeczytany postautor: stanley » 05 kwie 2019, 18:00

Dobre pytanie. Moim zdaniem trzeba cala kwestie dosc dobrze przemyslec poniewaz zakup samochodu to inwestycja na dlugie lata. Wiele osob szuka najtanszego rozwiazania przez co czesto pakuje sie w tarapaty kupujac cos z gieldy. Szczerze to raz zdarzylo mi sie byc w takim miejscu .. oprocz jakichs cwaniakow sprzedajacych "odstawione" na maxa samochody nic ciekawego nie widzialem. Zreszta zbyt wiele bym sie po nich nie spodziewal poniewaz tacy handlarze najczesciej kombinuja jak moga .. a to co jest napisane w ogloszeniu prawie nigdy nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Warto spojrzec na taki zakup w perspektywie dlugoterminowej, na dobra sprawe teraz mozna w wielu miejscach znalaezc opcje finansowania zakupu. Samochody Dacia sa jednymi z najczesciej wybieranych w kategoriach ceny do jakosci. Nie ma sie co widzic bo sa niezawodne, a potwierdzone jest to wieloma opiniami zadowolonych klientow. Nawet skorzystanie z kredytu bedzie bardziej oplacalane bo sam procent jest o wiele nizszy niz to co "zainwestujemy" w ciagle naprawy samochodu uzywanego.
stanley

Nieprzeczytany postautor: lorenc » 19 maja 2019, 15:26

Jak juz jestesmy na tematyce aut to moze ktos wie gdzie mozna zakupic ramki do tablic z nadrukiem??
lorenc

Poprzednia

Wróć do Samochody