Warszawa spod chmurki

Rozmowy na temat samochodów kwalifikujących się jako zabytkowe (starsze niż 25 lat), współczesnych klasyków jak i unikatów

Warszawa spod chmurki

Nieprzeczytany postautor: kamil600f » 14 paź 2012, 12:29

Witam. Mam okazję kupić Warszawę spod chmurki w cenie złomu. Niewiem jaki model ale z tego co wiem jest to sedan i ma już silnik górnozaworowy. Auto jak już wspomniałem nie było garażowane i stoi za stodołą u jednego pana w pobliskiej wsi. co do stanu to: szyby wszystkie całe, wnętrze z tego co spojrzałem to raczej kompletne tylko, że zmęczone, silnika prawie nie widziałem bo maski nie podnosiłem ale nie jest chyba całkiem kompletny(brak kabli itd..), błotniki i drzwi są powierzchownie pordzewiałe a maska i klapa tylna w nieco lepszym stanie, no i dach wgnieciony jakby ktoś trochę po nim skakał, aktualnie brak kół ale coś napewno bym tam znalazł. Jutro postaram się dodać fotki.

Jestem nowy na forum i można powiedzieć że narazie i trochę zielony w tym temacie i chciałbym się was poradzić czy warto jest ją brać w cenie złomu?
kamil600f

Re: Warszawa spod chmurki

Nieprzeczytany postautor: Mapnik » 30 paź 2012, 22:44

Kupa roboty i kosztow, zniechecisz sie szybko i zgnije do konca, lepiej zrob zdjecia i gdzies madrze oglos jak ci jej szkoda, moze sie uda cos zarobic przy okazji :) .
Mapnik

Nieprzeczytany postautor: STAS » 24 lis 2012, 12:20

Bzdura- bardzo warto! Jak masz zacięcie, to bierz i rób. Dużo się przy tym nauczysz, a i kawał motoryzacji uratujesz. Sam w ten sposób, na studiach, zaczynałem. Zawsze marzyłem o gaziku, nie wiedząc o istnieniu Muscela, nawinął mi się taki i zacząłem czytak, pytać. Wyremontowałem (nie do stanu kolekcjonerskiego, ale użytkowego) i poznałem przy tym masę super ludzi, nauczyłem się mechaniki i miałem super zabawę. Ale roboczogodzin w garażu nikt nie zliczy, to trzeba lubić i mieć tzw. "zajawkę"
STAS

Nieprzeczytany postautor: korpusz » 12 mar 2015, 13:00

ja sam bym kupił bo to rarytas w tych czasach
korpusz

Nieprzeczytany postautor: zammel » 17 mar 2015, 10:56

Ja tak samo..
zammel

Nieprzeczytany postautor: trymmian » 20 mar 2015, 13:51

kupić i odrestaurować.. marzy mi się to ;)
trymmian

Nieprzeczytany postautor: szoteran » 02 kwie 2015, 13:19

brać i robić to
szoteran

Nieprzeczytany postautor: inteepty7 » 03 paź 2017, 9:29

No w taki stanie teraz Warszawkę znaleźć to już graniczy z cudem
inteepty7

Wróć do Samochody