Samochód do ślubu

Rozmowy na temat samochodów kwalifikujących się jako zabytkowe (starsze niż 25 lat), współczesnych klasyków jak i unikatów

Samochód do ślubu

Nieprzeczytany postautor: stanley » 25 cze 2019, 14:33

Wlasnie zastanawiamy sie z moja czy nie wypozyczyc na ta uroczystosc samochodu. Gdzie waszym zdaniem bedzie najlepiej rozpoczac poszukiwania?

Z gory dzieki za rzeczowe porady.
stanley

Re: Samochód do ślubu

Nieprzeczytany postautor: Migdalova » 26 cze 2019, 23:38

Wlasciwie to do wyboru sa dwie mozliwosci: wybrac jakas nowoczesna limuzyne badz cos z kategorii retro. Jedno jest pewne, w kazdej z nich znajdziesz ogromny wybor poniewaz takie uslugi sa co raz bardziej popularne. Dla wielu par dzien slubu jest wyjatkowym wydarzeniem dlatego chca go ucznynic jak najbardziej unikalnym w swoim zyciu. Jesli na codzien nie moga sobie pozwolic na utrzymanie drogiego samochodu to taki przejazd bedzie przypominal im o tym, ze weszli na nowa droge zycia. Wszystko od teraz powinno wejsc na zupelnie nowym poziom. Wspolnym zaangazowaniem tak naprawde mozna zrealizowac kazdy cel :) Ostatnio bylam na weselu przygotowywanym wlasnie w stylu retro. To bardzo wazne aby calosc byla ze soba spojna. Dla mnie niesamowity byl klimat jaki udalo mi sie poczuc bedac tam. Wiecie, wystroj wnetrza odpowiednio zaaranzowany, para mlody przyjezdza Rolls Roycem ktorego juz nie zobaczymy na codzien, a do tego z atrakcji fotobudka. Poczulam sie troche jak w jakims filmie :) Co do samego szukania ofert to podobno najszybciej bedzie cos znalezc korzystajc z tego portalu - https://www.weselezklasa.pl/auto-do-slubu,28/ Mozna przefiltrowac propozycje na bazie lokalizacji co ulatwia wybor. Nie zaszkodzi tez poczytac opinii innych klientow, sa cennym zrodlem informacji.
Migdalova

Nieprzeczytany postautor: bastek12 » 18 lip 2019, 14:02

Mnie to się marzy do ślubu Mustang
bastek12

Nieprzeczytany postautor: Apelo » 08 sie 2019, 11:26

Jak do ślubu to Mustang będzie fajny gdy ktoś chce nowoczesnie, a ogólnie ja radziłbym postawić na kalsykę :)
Apelo

Wróć do Samochody