REGULAMIN FORUM

Regulamin forum, informacje i ogłoszenia od Redakcji

REGULAMIN FORUM

Nieprzeczytany postautor: weteranszos.pl » 14 sty 2011, 20:33

Regulamin forum oraz zasady
1. Wysyłanie materiałów dotyczących łamania zabezpieczeń programowych lub sprzętowych na publiczne forum jest niedozwolone.
2. Reklamowanie swoich własnych komercyjnych usług obojętnie w jakiej formie jest zabronione.
3. W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji. Gwarantuje to łatwe wyszukiwanie i czytelne przeglądanie tematów przez osoby zainteresowane. Tematy zamieszczane na forum powinne być w następującej postaci:
marka model - treść tematu.
W przypadku tematu nie związanego z konkretną marką i modelem samochodu poprostu wpisz temat postu.
4. Wszelkie spory nie związane bezpośrednio z trwającą dyskusją należy rozwiązywać tylko i wyłącznie przez system Prywatnych Wiadomości.
5. Użytkownik jest zobowiązany do wykonania czynności wymienionych w upomnieniu lub poleceń określonych przez moderatora np. poprawienie tematu, jego treści (Administratorzy lub Moderatorzy mają prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu upomnienia lub wydania określonych instrukcji).
6. Moderator posiada możliwość usuwania wiadomości lub przenoszenia do innego działu jeżeli stwierdzi, że dana wiadomość obniża ogólny poziom forum lub została napisana w sposób niezrozumiały (popełnienie licznych błędów ortograficznych).
a. w przypadku konfliktu na linii moderator - użytkownik w temacie w którym toczy się dyskusja moderator biorący w niej udział nie może usuwać postów (jeżeli treści wymagają usunięcia taki moderator prosi o ocenę i ewentualne usunięcie innego moderatora lub administratora)
b. wszystkie tematy które posiadają przynajmniej jedną odpowiedź i są niezgodne z regulaminem forum trafiają najpierw do śmietnika, skąd zostają usunięte bezpowrotnie
7. Administrator , oraz Moderator nie ma obowiązku poinformowania osoby zainteresowanej danym tematem, postem o jego usunięciu lub przeniesieniu do innego działu.
8. Użytkownik kopiujący fragmenty wypowiedzi oraz teksty napisane na forum oraz innych podstronach należących do domeny http://www.weteranszos.pl zobowiązany jest do podania źródła, czyli linku do strony http://www.weteranszos.pl.
9. Podczas pisania wiadomości nie dozwolone jest:
a. pisanie jednakowych postów lub tematów w różnych działach forum
b. pisanie wiadomości nie wnoszących nic w dyskusjach np.: dziękuję sprawdzę jutro (dozwolone jest podziękowanie za pomoc - oznacza to zakończenie dyskusji i moderator może zamknąć temat)
c. zamieszczanie małych załączników jeden po drugim, wysyłanie kilkunastu odpowiedzi z małymi załącznikami - zamiast wszystko spakować do jednego pliku
d. pisanie postów niezwiązanych z tematem np. głupie pytania, docinki i uśmieszki
e. notoryczne zakładanie nowych tematów oraz zakładanie tematów w niewłaściwym dziale forum
f. propagowanie i przepisywanie innych stron internetowych bez wyraźnej potrzeby
g. prześladowanie, obrażanie, i używanie niecenzuralnych słów względem innych użytkowników forum np. za ortografie, lub brak wiedzy fachowej
h. pisanie młodzieżowym slangiem, popełnianie zbyt dużej ilości błędów ortograficznych, pisanie z użyciem przycisku Caps Lock
i. upewnij się, że temat jaki chcesz zadać na forum już wcześniej nie został dodany (być może odpowiedź na twoje pytanie znajduje się już na naszym forum)
j. używanie grafiki w podpisie jest niedozwolone (grafika będzie usuwana przez administrację forum)
k. zamieszczanie linków w podpisie jest niedozwolone (linki bedą usuwane bez powiadomienia). Możliwość zamieszczenia takiego linku istnieje, ale warunki zamieszczenia muszą zostać uzgodnione z administratorem forum info(at)forumsamochodowe.pl
10. Dział "Ogłoszenia" - oferty dotyczące sprzedaży i kupna zamieszczane są na okres trzech miesięcy. Po tym czasie zostają automatycznie usunięte.
11. http://www.weteranszos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi uczestników. Stroną odpowiedzialną za wypowiedzi jest zawsze Autor postu.

Zgłoś złamanie regulaminu
Jeżeli uważasz, że dana wiadomość w jakikolwiek sposób łamie przepisy obowiązujące na forum, łamie prawo lub zawiera wulgaryzmy zgłoś to moderatorowi działu, w którym to znalazłeś lub administratorowi forum w celu usunięcia problemu (redakcja@weteranszos.pl)
Konsekwencje nieprzestrzegania regulaminu
Konsekwencją nieprzestrzegania zasad zawartych w regulaminie jest:
1. Wysłanie ostrzeżenia oraz przypomnienie zasad regulaminowych. Po kilku ostrzeżeniach może nastąpić zablokowanie konta.
2. Poprzez blokadę konta utratę zdobytych wiadomości.
3. Brak możliwości ponownej rejestracji poprzez zablokowanie adresu e-mail.
4. Zablokowanie możliwości przeglądania forum poprzez dodanie do czarnej listy numeru IP użytkownika.
5. Zablokowanie całkowitego wejścia na http://www.weteranszos.pl

Informacje na witrynie http://www.weteranszos.pl są podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych. Jedynie użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełnoprawną odpowiedzialność za ich treść. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, http://www.weteranszos.pl może przekazać wszelkie informacje właściwym organom państwowym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych http://www.weteranszos.pl nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom i osobom prywatnym. Hasła, adresy e-mail oraz numery IP są szyfrowane w bazie danych i jedynie administrator jest w stanie odczytać te informacje. http://www.weteranszos.pl jest przeciwnikiem w łamaniu zabezpieczeń oraz łamaniu praw autorskich, jednak niektóre osoby nie przestrzegają naszego regulaminu. Jeżeli zobaczyłeś wiadomość lub plik, który twoim zdaniem jest nielegalny lub narusza twoje dobra osobiste, prosimy o natychmiastowy kontakt: redakcja@weteranszos.pl
[/size]
weteranszos.pl
Administrator
 
Posty: 15
Rejestracja: 05 sty 2010, 2:17

Re: REGULAMIN FORUM

Nieprzeczytany postautor: tracker » 25 cze 2011, 12:43

Czy jakiś Admin to Tu funkcjonuje?
Post o NSU X chyba 4 :shock:
Post o książce Mikrusa x chyba 3 !
Jak ma tu być taki smietnik to nie wróżę serwisowi powodzenia.
Zresztą widać , że większość rejestruje się tylko po to by dać ogłoszenie.
Może wprowdzić zasadę.
Zarejestruj się - daj fotki w galeriach - przedstaw i dopiero ogłaszaj.
ewentualnie oddzielić rejestrację do forum z rejstracja na ogłoszenia.
Na tym forum jast zarejestrowanych ponad 4tys uzytkowników a forum jest...martwe.
tracker
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2011, 22:15


Wróć do Informacje porządkowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość