Kupno mieszkania Warszawa

Ciekawe rozwiązania problemów, materiały zastępcze, patenty specjalistów itp.

Nieprzeczytany postautor: rijo92 » 31 paź 2017, 13:39

Może wiecie czy jest dostępne jeszcze na sprzedaż jakieś mieszkanie w Warszawie na nowych osiedlach na obrzeżach miasta ?? Podobno powstały tam nowe osiedla w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu parku i schodzą jak ciepłe bułeczki. Wiecie coś może ? Interesuje mnie kupno mieszkania warszawa lub okolice !
rijo92

Nieprzeczytany postautor: tranebba » 02 gru 2017, 16:31

Od paru miesięcy planuję kupno domu, ale mam dość spore wymagania i nie mogę się zdecydować na konkretne mieszkanie. Na https://www.homescanner.pl jednak można otrzymać pełny raport o stanie faktycznym mieszkania, takie informacje jak stan prawny mieszkania, jacy są sąsiedzi, gdzie są szkoły, sklepy, przystanki autobusowe. Jak dla mnie jest dość ważne i nie należy tego pomijać, tak aby potem nie było żadnego zaskoczenia co do mieszkania. Warto mieć takie informacje w jednym miejscu.
tranebba

Re: Kupno mieszkania Warszawa

Nieprzeczytany postautor: ddevil284 » 25 sty 2018, 14:32

Cały czas powstają nowe inwestycje na obrzeżach Warszawy. Problem jest z tym, że szybko się sprzedają i trzeba być na bieżąco
Kiedy patrzymy na otoczenie – im poważniej ktoś się stara, tym śmieszniej mu wychodzi.
ddevil284

Re: Kupno mieszkania Warszawa

Nieprzeczytany postautor: barttek29 » 06 lut 2018, 12:49

mieszkania na obrzeżasz polecam bardzo, ale trzeba się szybko orientować
barttek29

Wróć do Zrób to sam