Stary autobus

Tutaj rozmawiamy o zakładach renowacyjnych, specjalistach, cenach, standardach, czyli do kogo, gdzie, za ile, jak długo, jaki efekt

Stary autobus

Nieprzeczytany postautor: ultimaq » 02 maja 2018, 22:27

Witam. W miejscowości Mielnów 37-741 woj.podkarpackie stoi autobus prawdopodobnie Jelcz 043. Niestety nie mogę tam dotrzeć, gdyż jest tam ogrodzenie, aczkolwiek widać go z drogi. Buda jest raczej w dobrym stanie, stoi na kołach, więcej nie mogę się wypowiedzieć, czy tam jest silnik itd. Po prostu szkoda tego autobusu że tam stoi, a za bardzo nie wiem do kogo mam się z tym zwrócić, bo może wy będziecie wiedzieć coś na ten temat. Na tę chwilę zdjęć nie mam, ale jutro postaram się zrobić i wrzucić. Ogólnie autobus stoi przy dawnych pegeerowskich stodołach pod chmurką, gdzie trzymano ciągniki. Jeżeli jest ktoś, jakaś grupa, lub nawet osoba na tym forum szuka takiego autobusu to jest namiar. Jeśli wiecie do kogo mogę ewentualnie zwrócić się w tej sprawie, bo może ktoś zajmuję się takimi sprawami to byłbym wdzięczny za podanie takiej informacji, bo jak pisałem wyżej SZKODA, żeby stał, bo może posłużyć w jakiś sposób. Dziękuję i Pozdrawiam.
ultimaq

Re: Stary autobus

Nieprzeczytany postautor: Figurant » 04 cze 2018, 12:50

Być może jego właściciel ma w planach renowację
Figurant

Wróć do Renowacje pojazdów i podzespołów