czy są jeszcze uczciwi fachowcy ?

Tutaj rozmawiamy o zakładach renowacyjnych, specjalistach, cenach, standardach, czyli do kogo, gdzie, za ile, jak długo, jaki efekt

czy są jeszcze uczciwi fachowcy ?

Nieprzeczytany postautor: autokult » 21 sie 2014, 12:57

Podobno w RP już takich nie ma bo wszyscy dobrzy wyjechali np.do Anglii.
To zapewne krzywdzące uogólnienie ale jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
Czy klient ma prawo zakwestionowac jakośc prac i domagac sie poprawek w cenie juz raz zaplaconej ?
W trosce o dobre imię firmy pewnie jest to mozliwe bo zadowolony klient przyprowadzi kolejnych ale co z takimi, ktorzy klienta traktuja instrumentalnie bez dbalosci o wizerunek bo jak nie ten to inny i zawsze robota sie znajdzie ?...
Jakie sa Wasze doswiadczenia w tej sprawie ?
Czy jest gdzies lista firm , ktorych lepiej unikac ?
autokult

Re: czy są jeszcze uczciwi fachowcy ?

Nieprzeczytany postautor: Barchetta » 01 lis 2014, 13:59

Prawda jest taka moim zdaniem, że dobrzy wcale nie muszą nigdzie wyjeżdżać, bo w Polsce mają klientów pod dostatkiem, no chyba że dla kogoś ważne są już tylko pieniądze to wtedy wiadomo, jedzie. Problem polega na tym, że technika idzie do przodu w zastraszającym tempie, i przez to wiele warsztatów i starszych mechaników zwyczajnie nie nadąża za nowinkami i nie posiada często nawet odpowiedniego sprzętu do usunięcia problemu, mam tutaj na myśli zwłaszcza problemy z elektroniką. Natomiast zła opinia na temat mechaników w ogóle też przecież nie wzięła się z powietrza, bo sam kiedyś padłem ofiarą takiego "fachowca" co popsuł część i jeszcze bezczelnie namawiał do jej wymiany. A klient powinien mieć możliwość reklamacji źle wykonanej usługi, bo przecież płaci za rozwiązanie problemu. Ja wtedy nie zapłaciłem i pieniądze zostały mi zwrócone, ale wiem że nie zawsze jest tak kolorowo. Z zakładów dobrych moim zdaniem jest chociażby ten (link), zwłaszcza że zajmuje się także klasykami.
Barchetta

Nieprzeczytany postautor: Szeregowydran » 27 paź 2017, 13:21

Jeżeli dobrze poszukasz, to zawsze znajdziesz dobrego fachowca. Tylko taki osoby się cenią, ale to wiadome z jakich powodów
Błyskotliwość myśli i szybkość skojarzeń w brunatnym napoju się budzi.
Szeregowydran

Nieprzeczytany postautor: darosilacz9 » 17 lis 2017, 16:48

Dobrego fachowca to teraz jak ze świeczką szukać, ale co prawda jest to jeszcze możliwe.
darosilacz9

Wróć do Renowacje pojazdów i podzespołów