Strona 1 z 1

pożyczki online

Nieprzeczytany postZamieszczono: 07 lis 2017, 14:22
autor: tranebba
Odkąd skorzystałam z oferty firmy pożyczki online chwilowkiok.pl moje problemy znacznie się zmniejszyły. W 15 min otrzymałam od nich decyzje o otrzymaniu szybkiej pożyczki- to właśnie oferta z której ostatnio chciałam skorzystać. Jeśli szukacie pożyczek to polecam właśnie takie jak oferuje ta firma to najlepsza opcja, wiem z własnego doświadczenia !

Re: pożyczki online

Nieprzeczytany postZamieszczono: 13 cze 2018, 14:39
autor: Figurant
Nigdy nie brałem takich pożyczek. Jak kupowałem samochód to zwyczajnie zaoszczędziłem trochę kasy i problem z gotówką został rozwiązany. Miałem jednak poważnego pecha, bo niespełna po roku czasu inny kierowca wjechał we mnie na autostradzie.

Pamiętam, że zdecydowałem się zlikwidować szkodę u mojego ubezpieczyciela. Mogę polecić żeby w razie stłuczki korzystać z możliwości Bezpośredniej Likwidacji Szkody, o której można przeczytać na stronie http://bezposrednialikwidacjaszkody.com.pl/. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Trzeba tylko pamiętać, że nie zawsze będzie to możliwe, a w razie problemów z wysokością odszkodowania, trzeba się odwoływać do ubezpieczyciela sprawcy.