szybka gotówka

Miejsce na luźne pogawędki o wszystkim przy kawie lub czymś mocniejszym

szybka gotówka

Nieprzeczytany postautor: tranebba » 17 wrz 2017, 19:50

Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? A może prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie idealnego kredytu ? Tylko nie chwilówki ! Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach są pożyczki pozabankowe, POŻYCZKA ] to jedna z oferta firmy Aasa która udziela szybkich kredytów ratalnych, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !
tranebba

Re: szybka gotówka

Nieprzeczytany postautor: ikanow23 » 29 cze 2018, 15:36

Bardzo ciekawa propozycja. Ja z kolei mogę polecić sprawdzanie zawsze danej oferty pożyczkowej, wejdź na rankingichwilowek.pl porównaj czy aby na pewno dana firma chce ci udzielić pożyczki na dobrych warunkach.
ikanow23

Nieprzeczytany postautor: golebica86 » 14 sie 2018, 14:06

Ja bym nie skorzystała z chwilówki. Wolałabym od rodziny pożyczyć np. od rodzeństwa z którym ma się dobry kontakt. Wiadomo jak to z chwilówkami jest
golebica86

Nieprzeczytany postautor: goodresult » 22 lis 2018, 0:05

Wszystko zależy czego szukamy, jedni szukają chwilówek za darmo na miesiąc czasu inni pożyczek pozabankowych na raty.
goodresult

Nieprzeczytany postautor: pukla » 23 cze 2019, 23:21

Ja także jestem na etapie poszukiwań jakiś sensownych pożyczek dla firm. Zamierzam dokupić kilka sprzętów do salonu medycyny estetycznej typu hifu, sprzęt do mikrodermobrazji oraz do hifu Takie rzeczy nie należą do tanich, a oszczędzać na jakości nie zamierzam, dlatego parę groszy się przyda.
pukla

Wróć do Knajpa Klubowa (Hyde Park)