Humor, dowcipy, znalezione w sieci

Miejsce na luźne pogawędki o wszystkim przy kawie lub czymś mocniejszym

Re: Humor, dowcipy, znalezione w sieci

Nieprzeczytany postautor: Widere » 01 wrz 2017, 14:18

Dodam i coś od siebie :) Mnie one zawsze bawią

Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły.
Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi:
- Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka!
Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku...
- No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy!
Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku... Samochód nadal powoli jedzie za nim. Znowu się zatrzymuje.
- No nie bądź taki ... wsiadaj! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups!
- Oj odczep się Tato! Kupiłeś Matiza to musisz z tym żyć.

***************************************************************************************************************************************************

Jedzie dwóch kierowców, jeden maluchem a drugi najnowszym modelem Ferrari. Jadą 100 km/h i gościu z malucha wychyla się i krzyczy:
- Panie zna się pan na samochodach?!
Kierowca Ferrari siedzi cicho. Jadą 200 km/h i gościu z malucha wychyla się i krzyczy:
- Panie, zna się pan na samochodach?!
Kierowca Ferrari siedzi i nic nie mówi. Jadą 300 km/h!!! Ferrari zostaje styłu. Gościu z malucha wychyla się i krzyczy: Panie zna się pan na samochodach!!!
Kierowca Ferrari odpowiada:
- Znam się tylko niech pan się zatrzyma. Zatrzymali się.
Facet z malucha pyta kierowcę Ferrari:
- Panie jak się wrzuca drugi bieg ?!?!?!

***************************************************************************************************************************************************

Jedzie sobie czarne BMW a za nim maluch. Kierowca BMW widzi czerwone światło myśli chyba trzeba hamować - no to hamuje z piskiem a maluch hamuje ile może ale nie zdążył w walnął w BMW. Z BMW wysiadają karki i do dziadka z malucha no i co będzie wpierdziel a dziadek ale ja nie chciałem to niechcący
karki - no ale wyskakuj z kasy ile masz?
dziadek - bardzo niewiele ale ja zadzwonie po wnuczka i on pomoże.
karki - to dzwoń
po 10 min przyjeżdżają dwa BMW wysiadają karki (wśród nich wnuczek) i mówi do dziadka - co dziadek cofali cofali i przypierdzielili?

Kobieta pyta swego instruktora nauki prawa jazdy:
- Jak pan sądzi, ile jeszcze czasu potrzeba, abym umiała dobrze jeździć?
- Co najmniej trzy.
- Godziny?
- Nie, samochody.
Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego
Widere

Nieprzeczytany postautor: Vivoca » 04 lis 2017, 2:01

Co mówi ksiądz po ślubie informatyka?

Pobieranie zakończone ;)
Vivoca

Nieprzeczytany postautor: darosilacz9 » 17 lis 2017, 16:45

Znajomy w biurze zapytał mnie, dlaczego trzymam na biurku zdjęcie żony, której nienawidzę. Odpowiedziałem:
- Aby pamiętać o tym, żeby nie prosić o urlop.
darosilacz9

Nieprzeczytany postautor: Mirdal » 10 gru 2017, 23:05

Córka pyta matki:
- Mamo, czemu brat ma takie dziwne imię - Ikar?
- Bo jak byłam z nim w ciąży, to miałam straszny apetyt na raki. A ''Ikar'' to ''raki'' od tyłu.
- A, to rozumiem. Dziękuję.
- Nie ma za co, Lana
Mirdal

Nieprzeczytany postautor: eweelka631 » 20 kwie 2018, 12:52

Dwie młode kobiety spacerują po parku. Ta, która pcha przed sobą wózek dziecięcy, szlocha:
- To jest właśnie ten kabriolet, który Józek obiecał mi przed ślubem... :lol: :lol: :lol:
Geniusz wskazuje drogę, którą kroczy talent.
Szukasz profesjonalnej firmy oferującej wideofilmowanie w Krakowie? Kamerzysta kraków od Kapitan Kamera to właściwy wybór
eweelka631

Poprzednia

Wróć do Knajpa Klubowa (Hyde Park)