Zabytek- rejestracia

Wszystko, co dotyczy "papierkowej roboty" i urzędów

Zabytek- rejestracia

Nieprzeczytany postautor: komi » 27 sty 2017, 1:28

Cześć

Jestem nową osoba na tym forum, poszukuje osób, które przeszły procedurę rejestracji na żółte tablice.
Czek mnie to niedługo i szczerze powiem jestem porażony kosztami.
Chodzi mi głównie o pomoc w przygotowaniu tych tzw. białych kart oraz może macie namiary na jakiś zaprzyjaźnionych rzeczoznawców.

Z góry dzięki za pomoc
Krzysiek
komi

Re: Zabytek- rejestracia

Nieprzeczytany postautor: The_Saint » 04 lut 2017, 16:23

W styczniu uzyskałem zaświadczenie o włączeniu pojazdu do wojewódzkiej ewidencji pojazdów. Przede mną jeszcze przegląd i odebranie żółtych tablic.

Koszty jak koszty, przy czym najwięcej zapłaciłem za białą kartę i opinię u rzeczoznawcy, bo coś ok. 450,- zł. Wszystkie informacje o pojeździe sam zebrałem i dostarczyłem, aby być pewnym, że wszystko się będzie zgadzać. Zresztą samo ich poszukiwanie było interesujące i wiele ciekawostek udało mi się wygrzebać.

Sam wpis u konserwatora to 17,- zł. Potem przegląd i tablice w kwocie ok. 250,- zł. Moje auto było już zarejestrowane w PL od kilku lat.
Suzuki Swift 1.3 GS Cabrio
The_Saint

Re: Zabytek- rejestracia

Nieprzeczytany postautor: kadziaj » 21 lut 2017, 20:13

A co z ubezpieczeniem OC w trakcie odbioru tablicy rejestracyjnej i dowodu pojazdu ? Należy je posiadać ?
kadziaj

Wróć do Obowiązujące przepisy i prawo