fotelik samochodowy

Rozmowy na temat samochodów kwalifikujących się jako zabytkowe (starsze niż 25 lat), współczesnych klasyków jak i unikatów

fotelik samochodowy

Nieprzeczytany postautor: Trelilar » 07 mar 2017, 11:54

Witam! Przychodzę do Was z następującym problemem. Szukam dobrego fotelika dla dziecka do samochodu. Nie znam się w ogóle na temacie i nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze. Moje pytanie brzmi zatem czy ktoś z Was może mi polecić jakiś dobry fotelik samochodowy dla wagi od 9 do 36 kg z uchwytem isofix? Dziecko waży około 13 kg, więc potrzebuję czegoś odpowiedniego do tej wagi. Zależy mi oczywiście przede wszystkim na bezpieczeństwie no i najlepiej komforcie dla dziecka. Jeśli jest tu ktoś kto jest biegły w temacie to będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2017, 16:00 przez Trelilar, łącznie zmieniany 1 raz
Trelilar

Re: fotelik samochodowy

Nieprzeczytany postautor: karteu » 11 mar 2017, 22:38

Przede wszystkim musi byc dobrze dopasowane do dziecka, tak aby stabilnie w nim siedziało
karteu

Nieprzeczytany postautor: smykuret » 12 cze 2017, 8:59

sprawdź jakie bezpieczeństwo daje dany fotelik, niektóre są plastikowe i przy szarpnięciu mogą się zerwać co nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem dziecka niestety
smykuret

Nieprzeczytany postautor: Klaudia17 » 06 gru 2018, 16:29

przymierzyć można czy pasuje i czy dobrze się trzyma w aucie, bo to najważniejsze
Klaudia17

Wróć do Samochody