Typ Forda Mustanga

Rozmowy na temat samochodów kwalifikujących się jako zabytkowe (starsze niż 25 lat), współczesnych klasyków jak i unikatów

Typ Forda Mustanga

Nieprzeczytany postautor: karamzes » 11 maja 2016, 11:05

Witam szanowne grono.
Czy ktoś mógłby mi przybliżyć parametry oraz więcej szczegółów na temat tego forda. Za diabła nie mogę znaleźć nic na jego temat. Został przywieziony w ramach mienia przesiedleńczego z USA i stoi już co najmniej z 15 lat.
Szkoda by było by zgnił, gdyż już mu brakuje zrobionej fachowo konserwacji, i pomału zaczyna się pojawiać, ak na razie niegroźna ruda pod spodem.
Byłbym wdzięczny za wszelką informację.
Pozdrawiam
Augustyn
Załączniki
Obraz 217.jpg
Obraz 217.jpg (97.13 KiB) Przeglądany 4548 razy
Obraz 220.jpg
Obraz 220.jpg (90.1 KiB) Przeglądany 4548 razy
Obraz 214.jpg
Obraz 214.jpg (90.65 KiB) Przeglądany 4548 razy
karamzes

Re: Typ Forda Mustanga

Nieprzeczytany postautor: GRUMCAJS » 25 lut 2018, 17:45

Odgrzeje kotleta.
Czy właściciel tematu zagląda na forum ?
Mam kilka pytań co do tego mustanga
GRUMCAJS

Nieprzeczytany postautor: karamzes » 25 lut 2018, 18:01

Witam
Właśnie uwolniłem się od opieki nad tym egzemplarzem. Pałeczkę przejął inny opiekun. [ trochę mniej troskliwy - ostatnie odpalenie około roku temu- lecz za to bardziej gadatliwy. ]
Serdecznie wszystkim dziękuję za okazaną mi pomoc w nie swojej sprawie [ z obiecanych 10% prowizji od sprzedaży zostało mi 15 x rachunku do zapłaty za wystawianie w serwisie Allegro ]
Augustyn
karamzes

Nieprzeczytany postautor: GRUMCAJS » 25 lut 2018, 22:25

Szkoda.
Mam taki sam i myślałem ze wymienimy się może częściami i doświadczeniem w sprawie napraw .
ps tak z ciekawości można wiedzieć do jakiego miasta pojechał ?
GRUMCAJS

Nieprzeczytany postautor: karamzes » 25 lut 2018, 22:50

Przejechał 20m. do garażu blaszaka przed mym oknem dlatego wiem kiedy ostatnio był odwiedzany.
karamzes

Nieprzeczytany postautor: bryk96 » 23 maja 2018, 12:49

No to w sumie daleko nie przejechał :D
To pewne, jak to, że woda jest mokra, dni długie, a przyjaciel zawsze w końcu cię zawiedzie.
bryk96

Nieprzeczytany postautor: gamerka02 » 22 cze 2018, 12:30

No przynajmniej masz blisko :) możesz w odwiedziny się kiedyś wybrać i dać znać jak się jego losy dalej potoczyły :)
gamerka02

Nieprzeczytany postautor: karamzes » 22 cze 2018, 18:46

Witam
Dziękuję za zainteresowanie.
Znów mi właściciel oddał kluczyki do niego i klucz do garażu. Przyjechawszy na urlop z Ameryki przywiózł nowe oryginalne zamki do drzwi [ poprzedni opiekun coś zmajstrował. Naciągnął go na zakup nowego oryginalnego akumulatora, tylko do fordów Mustangów, - ponad 500zł.-urwał wewnętrzne lusterko i je rozbił twierdząc że odkleiło się od gorąca gdy stał na słońcu i go mył - tylko jak mogło lustro rozbić się o tapicerkę ? dokupił oryginalny zamek do stacyjki gdyż też kluczyk był felerny i się załatwił. Nie wiem co majstrował przy antenie lecz ją też urwał. ] Tak że znów mam na głowie strupa a nie mogę odmówić gdyż wynajmuję domek którego on jest też udziałowcem. Z tego co mi mówił to jest zarejestrowany w Polsce a wyrejestrowany na czas nieokreślony jak jeszcze była taka możliwość. Lecz jeszcze to zdzierżę, dobrze że nie muszę mu już obrabiać działki wokół nowego domu. Muszę mu napomknąć że dobrze by było by mu specjalistyczny zakład konserwację zrobił spodu [ lepiej to fachowiec wykona mając piaskarkę niż ja szczotkę drucianą i pędzel. ] oczywiście trzeba dopilnować jak to robią bo też są i fuszerki.
Pozdrawiam
Augustyn
karamzes

Wróć do Samochody